ID: 20022
Zeefdrukken uit 1920, kippen. Taxatie veilinghuis.
€100,00
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Zelf heb ik deze fraaie oude zeefdrukken op een veiling gekocht voor 120€ excl veilingkosten.
Bij gerenommeerd veilinghuis. Zie factuur.
Deze litho's stammen uit ca 1920.
Hebben een mooie strakke lijst.
De Columbia Wynandottes betreft een kleurendruk van fa. PWM Trap, Leiden.
De andere kippen zijn gesigneerd met CJTh van Gink 1914.